Adobe photoshop express için küçültülmüş, kullanımı kolaylaştırılmış bir photosop sürümü denebilir. Bir de buna benzer uygulamalar var, onlara bakalım:


Splashup

Online fotoğraf düzenleme uygulamalarının en profesyonel olanı denebilir.düzenlediğiniz fotoğrafları flickr, facebook gibi sitelerde paylaşmanız mümkün.katmanlarla çalışma ve birden fotoğrafı düzenleyebilme gibi özellikleri ile splash up denenmesi gereken bir uygulama.

Pixer.us

Üyelik işlemi yapmadan düzenlemeler yapmanız mümkün. ön izleme yapabiliyor. Ara yüz bir uygulamadan daha çok web sitesini andırıyor gibi gözüksede acil durumlarda pixer.us yardımcı olabilir.
Picnik

Ücretsiz kullanabilen picnik sitesinde temel düzenleme işlemleri için ücret ödemeniz gerekmiyor. sitenin en önemli özelliği auto-fix (otomatik düzenleme). Fotoğraftaki renk, ışık, kontrast ve parlaklık hatalarını düzeltebiliyor. Yıllık üyelik bedelini öderseniz çok daha profesyonel hale geliyor.

Fotoflexer

En büyük özelliği tam ekran çalışması ve paylaşım uygulaması olması. düzenlediğiniz fotoğrafları flickr, facebook, myspace, photobucket gibi sitelerde paylaşmanız mümkün.


Rsizr

En temel özelliği fotoğrafları boyutlandırmak.kendine has bir algoritması var bu işi cidden iyi yapıyor.hızlı çalışması da diğer artı özelliği.


Picjuice

Bir diğer alternatif uygulama. Yüklediğiniz resim üzerinde istediğiniz şekilde oynama yapabiliyorsunuz.


Graphita

Graphita Yüklediğiniz resimlerinize biraz eğlence katmayı sağlayan bir site.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ