» » » » Pek bilinmeyen muhteşem Firefox eklentileri

Snap Links-DOWNLOAD


Eminim ki ben gibi siz de daha önceden bu tür bir durumla karşılaşmışsınızdır.Diyelimki bir google araması yaptınız ve pek çok sonuç buldunuz.Yapacağınız şey bunlara tek tek tıklayıp ne olduğuna bakmaktır.Ama bence bu bir zaman kaybı sadece.
Snap Links ile farenin sağ tuşuna tıklıyor ve belirli bir alanı seçiyorsunuz ve seçtiğiniz alandaki bütün linkler seçilmiş oluyor.ve farenin butonunu bıraktığınızda seçilen linkler açılıyor.

Menu Editor-DOWNLOAD

Sanıyorum pek çok kişinin Firefox tarayıcısıda benimki gibi pek çok eklenti eklenmiş halde.Ve hemen hemen her eklenti farenizin sağ tuş menüsüne pek çok yeni öge ekliyor.Ve kısa süre sonra durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor.
Bu eklenti yardımıyla sağ tık menü ögelerini düzenleyebilir ve hatta gruplandırabilirsiniz.

Hyper Words-DOWNLOAD

Belki de övgüyü en çok hakeden firefox eklentilerinden biri olan Hyper Words karşınızda.Bu eklenti web siteleri içerisindeki bütün kelimeleri interaktif hale getiriyor.
Herhangi bir web sitesi içerisindeki bir kelimeyi sağ tıklayın ve Hyper Words ün size sunduğu seçenekleri kendi gözlerinizle görün.Kelimeyle ilgili google araması sonuçlarına,bir kelimenin çevirisine ulaşabileceğiniz gibi bir mekan adının üzerine sağ tıklayıp map dediğinizde de size o mekanın haritası sunuluyor ve böylece büyük kolaylıklar sağlanmış oluyor.

Reminder Fox- DOWNLOAD

Eğer bütün gününüzü firefox'la geçiriyor sanal alemden kopamıyor ve gerçek hayattaki bazı şeyleri kaçırıyorsanız bu eklenti tam size göre.

Reminder Fox ile yapılacak işler listesi hazırlayabilir ve size bazı önemli günlere vb. hatırlatması için çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ