» » » » » » Kolayca Web Sitesi Yapın

Kendi internet sitenizi yapmaya hangi ucundan başlayacağınızı bilemiyorsanız, Sauropol ile sitenizi kolayca hazırlayıp yayına geçirebilirsiniz.

Web sitesi oluşturmak için size yardımcı olacak ve hatta sonrasında yaptığınız siteyi barındıracak ücretsiz servisler bulmak pek de zor değil. Ancak aralarında kaliteli olanları seçmek biraz deneyim gerektiriyor. Sauropol adlı ücretsiz web sitesi tasarlama ve barındırma(host) servisi, ister sabit bir web sayfası, isterseniz de blog açmayı birkaç saniyeye indiriyor.

Temel İhtiyaçlara Yönelik

Fazlasıyla kolay kullanımı ve içerdiği başarılı şablonlar sayesinde rakiplerinden sıyrılan Sauropol, resim galerileri ve forum eklemeyi de birkaç tıkla mümkün kılıyor. En temel ihtiyaçlar için tasarlandığından, fazla seçenek bulundurmayan servise özel sayfa şablonları eklemek için indirip elle düzenlemeniz gerekiyor. En güzel tarafı, anlamadığınız noktalarda istediğiniz kadar hata yapmanıza olanak sunması olan Sauropol'de içinize sinen web sitesini yapana kadar deneyip yanılma hakkınız bulunuyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ