Windows açılırken meşhur "Hoş geldiniz" yazı ve ekranlarından sıkıldıysanız kendi açılış ekranınızı kendiniz belirleyin.Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, yazının devamını okumanızı tavsiye ederim.

Bilgisayarınız açılırken sizi daha ilgi çekici bir şekilde selamlamasını istiyorsanız BootSkin tam istediğiniz işi yapıyor. Ayrıca bu işi oldukça basit bir kullanıcı arayüzüyle yapıyor. Programı kurduğunuzda birkaç dakika içinde yeni başlangıç ekranlarına kavuşabiliyorsunuz. Bunları nasıl yapabileceğinizi adım adım anlatalım.

Pratik Kullanım

Programı indirip kurduktan sonra karşınıza gelen pencereden istediğiniz resmi seçip Preview tuşu ile önizlemesini yaptıktan sonra Apply tuşu ile onu başlangıç resminiz olarak seçebilirsiniz. Kurulumun hemen ardından karşınıza gelen pencerede toplamda altı adet başlangıç resmi görülüyor ancak üzülmeyin. http://www.wincustomize.com/ sitesine giderek oradaki binlerce resimden birini programa yükleyebilir ve ardından başlangıç resminiz olarak belirleyebilirsiniz.


Seçenekler Sınırlı

Programın ücretsiz ve ufak boyutlu olması gibi artılarının yanında tek bir eksiği bulunuyor: Kendi bilgisayarınızda bulunan resimleri programa yükleyip başlangıç resmi olarak belirleyemiyorsunuz.


YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ