ESET SysInspector yazılımı size sisteminizde olup biten her şeyi gösteriyor. Ücretsiz olarak sunulan yazılımın özelliklerine yakından bakıyoruz.

Sisteminizde ne olup bittiğine dair her işlemi detaylarına kadar öğrenmek istiyorsanız önde gelen güvenlik firmalarından biri olan ESET’in SysInspector adlı ürünü bu merakınızı fazlasıyla gideriyor. Programı indirdikten sonra kurulum dosyasını çalıştırdığınız an program bilgisayarınızdan gerekli verileri toplamaya başlıyor. Bu bilgi toplama süresi sabit diskinizin doluluk oranına göre 5-15 dakika arası değişiyor.

Diğerlerinden Biraz Farklı

Program piyasada bulunan diğer sistem analiz uygulamalarından farklı olarak sisteminizin daha ayrıntılı incelemesini sizlere sunuyor. Donanım sürücüleriniz, kayıt defteriniz, yüklü programlarınızın kullandığı ağ protokolleri ve bağlı oldukları uzak sunucular, sistem performans bilgileriniz gibi birbirinden farklı bilgileri birkaç saniyede ekranınızda görebilirsiniz.


Uygulamaları Derecelendiriyor

Programın en önemli özelliklerinden biri sisteminizdeki her bir uygulama için üretici, bilgisayarınızdaki konumu ve risk seviyesi gibi bilgileri sizlere sunması. Sistemdeki zararlı yazılımları rakip programlara göre daha hızlı fark etmesi ve bunları kritiklik derecesine göre sınıflandırması dikkat çeken özellikler arasında. Bu yeteneklere sahip yazılıma ücret ödemeden sahip olabiliyorsunuz.


MultiHoster

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ