» » » » » » » » GrabJPG ile resimleri daha hızlı bulun

Arama motorlarında zaman kaybetmeden bu programla çok daha kısa bir süre içerisinde aradığınız resimleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Herhangi bir konuda tam olarak istediğiniz resmi bulmak için zorlandığınız zamanlar olmuştur. İşte bu durumda yardımınıza koşan GrabJPG bu tarz programlar arasında kullanabileceğiniz iyi bir alternatif olarak görünüyor. Program kurulum aşamasındayken sizden internet bağlantınızın türünü soruyor ve indirme işlemleri için bağlantı hızınıza göre uygun ayarları sizin için yapıyor. Kurulumun ardından programın ana sayfası ile karşılaşıyorsunuz. En üstte bulunan Search For arama kutusuna ya istediğiniz bir ismi yazabilir ya da bir site adı yazarak o sitede bulunan tüm resimleri görebilirsiniz.

Arama kutusuna istediğiniz resmi veya site adını yazdıktan sonra Go butonuna bastığınız an yeni bir pencere karşınıza geliyor. Bu pencerede çeşitli ayarlar yer alıyor. İndireceğiniz maksimum resim boyutu, dosya boyutu, resimlerin bilgisayarınıza kayıt yeri gibi bilgileri de girdikten sonra yapmanız gereken tek şey Finish butonuna basıp resimlerin sıralanmaya başlamasını izlemek.

Bulunan resimler teker teker görüntülenmeye başladığı an istediğiniz resmin üzerine sağ tıklayarak açılan pencereden ister resmi tam ekran görebilir; ister bilgisayarınıza kaydedebilir, isterseniz de resmin linkini görebilirsiniz. Program 15 günlük kullanım kısıtlaması ile geliyor. Eğer bu kısıtlamayı kaldırıp yazılımı sınırsız olarak kullanmak istiyorsanız 39 dolar ödemeniz gerekiyor.YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ