Sohbet programlarında kameranızı açıp konuşurken çeşitli efektler vermek hatta onlara TV izletmek için ücretsiz bir çözüm var: ManyCam.

ManyCam aynı anda birden fazla sohbet programında tek bir webcam ile konuşmanıza imkan sağlıyor. Ancak bunun yanında sahip olduğu efekt verme ve diğer özellikleri de oldukça beğeni topluyor.

Arkanızda Kar Yağdırın

Program konuşma sırasında görüntülerinize eşzamanlı olarak hareketli efektler verebiliyor. Kar yağması, alevler çıkması, arkanızdan suların fışkırması gibi efektlerin yanında yazılıma üretici sitesinden yeni efektler de ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca konuşma arka planınızı değiştirebilir ve görüntülerinizin üstünden geçen kendinizin oluşturabileceği kayan yazılar hazırlayabilirsiniz.


Yüzünüzü Takip Ediyor

Şapka, kaş, göz, sakal gibi çeşitli nesneleri ekrana yansıtarak görüntünüzü değiştirebilirsiniz. Üstelik programda bulunan yüz takip sistemi ile siz nereye giderseniz belirlediğiniz objeler de sizinle beraber uyumlu olarak hareket edebiliyorlar.


Arkadaşlarınıza TV İzletin

Ayrıca masaüstünüzde yaptığınız herhangi bir işlemi karşı tarafa göstermek isterseniz de ManyCam bu konuda oldukça iyi. Yaptığınız her işlemi sanal bir webcam oluşturarak karşı tarafa anında iletiyor. Eğer herhangi bir TV kartına sahipseniz arkadaşlarınıza TV kartınızdan yakaladığınız görüntüleri yine bu program sayesinde anında izletebilirsiniz.

Geniş Sohbet Yazılımı Desteği

Program MSN Messenger, Yahoo Messenger, CamFrog, Skype gibi popüler tüm sohbet programları ile uyumlu olarak sunuluyor. Bu ücretsiz programa 3000’den fazla hareketli efekt, 500 adet arka plan ve 300 adet yüz nesnesi eklemek için kendi sitesindeki bu sayfaya bakabilirsiniz.


YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ