Çeşitli iş dallarına ait kartvizitler oluşturabileceğiniz Business Card Moster yazılımını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.

Kartvizit oluşturma işlemlerinde şablonlar oldukça önemlidir. Hem şablon ve arka plan desteği hemde ücretsiz bir yazilim olan Business Card Monster ile başkalarına ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi çeşitli türlerde kartvizitler yaratabilirsiniz.Background menüsünden ulaşabileceğiniz arka planlara ek olarak bilgisayarınızdan konumunu belirleyeceğiniz kendi resimlerinizi de arka plan olarak kullanabilirsiniz. Sağ panelde yar alan bölümde ise kartvizitlerinizin üzerindeki yazilari değiştirebilirsiniz. Ayrıca yazılarınızın kartlarınızın üzerinde pozisyonlarını belirlemek için Layout kısmından istediğiniz arayüzü seçebilirsiniz.

Yeni Şablonlar İndirin

Eğer yazilim içersindeki veya bilgisayarinizdaki arka plan resimlerinden ihtiyacınız olanı bulamadıysanız yeni şablonlar veya arayüzler için program üreticisi sitesinden 6 farklı kategoride yeni resimler indire bilirsiniz. Kartlarınızın üzerinde yazılar için çeşitli türdeki fontlara yine aynı siteden sahip olabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ