» » » » » » » Nexus Radio İle 8000 Radyo Kanalı

Binlerce radyo kanalına kolayca erişim sağlayıp dinleyebileceğiniz, hatta kaydedebileceğiniz Nexus Radio, tamamen ücretsiz! İndirin, hemen dinlemeye başlayın!

Nexus Radio tamamen ücretsiz bir yazılım olarak size 8000'in üzerinde radyo istasyonuna erişim sağlamasının yanın sıra, dinlediğiniz bir radyo programında o anda çalan müziği anında kayıt etme imkanı da sağlıyor. Sesleri AAC, MP4, MP3, MP2, MP1, OGG, WMA ve WAV formatlarından birisi olarak kaydetme imkanınız bulunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Stations (istasyonlar) menüsüne tıkladığınız anda karşınıza yaklaşık 40 adet müzik türü geliyor. Bunlardan dinlemek istediğiniz müzik türünü seçtikten sonra çok kısa bir süre sonra karşınıza radyolar listelenmeye başlıyor. Ayrıca dinlemek istediğiniz bir radyo kanalı varsa Search (Arama) menüsünden doğrudan o kanala ulaşabilirsiniz. Bu kadar geniş bir frekans listesine sahip programda tabii ki Türk radyo kanalları da bulunuyor.


Birkaç Özellik Daha

Dinlediğiniz müziklere Filters menüsünden eş zamanlı olarak çeşitli efektler verebilirsiniz. Ayrıca Visual menüsünden programın sitesinden indirebileceğiniz çeşitli arayüzlere ulaşarak programın görünümünde de değişiklikler yapabilirsiniz. Radyo kanallarından oluşturabileceğiniz favori dosyalarınızı da Favorites menüsünden düzenleyip dinleyebilirsiniz.YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ