Herhangi bir internet sitesinde yer alan tüm resimleri aynı anda bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız PicaLoader yazılımını denemelisiniz.

İnternet sitelerinde yer alan istediğiniz bir resmi bilgisayarınıza kaydetmek oldukça kolay bir işlemdir. Buna karşılık bir site üzerindeki tüm resimleri indirmek istiyorsanız bu işlem size oldukça zor gelir. Ancak PicaLoader ile bu durum artık kullanıcılar için bir dert olmaktan çıkıyor.

Adım Adım Resimleri Alın

Programı açtıktan sonra New Project menüsüne gelerek indireceğiniz dosyalar için bilgisayarınızda bir konum belirlemeniz gerekiyor. Ardından Add New Task butonuna basarak yazılımın sizden site adresini girmenizi istediği pencereyi açıyorsunuz. Bu bölümde gerekli adresi yazdıktan sonra yukarı kısımda bulunan Play butonuna tıkladığınız an belirtmiş olduğunuz internet sitesindeki tüm resimler sağ taraftaki panelde görüntülenmeye başlıyor. Ayrıca görüntülenen tüm resimler eşzamanlı olarak daha önceden belirtmiş olduğunuz klasöre de indiriliyor.

İndirin

Yazılımın arama yapacağı resimlere Profile menüsünden çeşitli filtreler koyma şansınız bulunuyor. Sadece duvar kağıtlarını, yüksek çözünürlüklü resimleri veya GIF uzantılı animasyonları indirmek gibi filtreler koyarak istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için 49,95 dolar ödemeniz gerekiyor.YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ