Değişik saç modellerinin sizde nasıl duracağını merak ediyorsanız, bu merakınızı fazlası ile giderecek olan Hair Master'ı hemen deneyin.

Çoğu İnsan saç stilini değiştirmeyi düşünür ancak bunun için oldukça cesur olmak gerekir. Ama Hair Master ile sadece bir kaç tık ile yepyeni saç modellerinin size yakısıp yakışmayacağını görebilirsiniz. Üstelik oldukça çarpıcı renklerde ve programın size verdiği tavsiyeler eşliğinde kuaförü bilgisayarınıza getirebilirsiniz.

Yeni Saç Stilinizi Seçin

Program oldukça şık bir arayüze sahip Yazılımının bulundurdugu sihirbaz sayesinde size adım adım yapmanı gerekenler gösterliyor. Öncelikle resminizin bilgisayarınızda bulundugu konumdan seçiyorsunuz. Ardından değişik saç modellerini resminize göre seçip rengini belirleye biliyorsunuz. Programın yüzü şeklinize göre verdigi saç modeli önerilerine mutlaka önem verin. 2000'den fazla saç modelinden istediğinizi seçmenize imkan tanıyan yazılımda ayrıca filtreleme özelliğini kullanarak daha yerinde seçimler yapabilirsiniz.


Hair Master saç şeklinize önem verdiği kadar çeşitli aksesur ve takı konularında da yardımcı olmaktan geri kalmıyor. Bandanalar, gözlükler ve kolyeler ile saç tasarımlarınızı daha renkli göstere bilirsiniz.

Yazılım ilk görünüşte sadece bayan kullanıcılara hitap ediyor gibi görünse de bay, bayan ve çocuk olmak üzere 3 farklı kategoride işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımları favori dosyanıza kaydedebilir veya doğrudan yaziciya gönderip resminizin çıktısını alabilirsiniz.

İndirin

Yazılımın bu sürümü 7 günlük bir kullanım kısıtlaması ile geliyor. Yazılımı 7 günden sonrada kullanmak isteyenler 19,99 Euro karşılığı satın alabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ