» » » » » » Sevdiklerinize Sürpriz Yapın

Sevdikleriniz için sürpriz dijital hediye paketleri hazırlayabileceğiniz eğlenceli bir yazılım olan Surprise Maker ile onları şaşırtabilirsiniz!

Hediye paketlerinizin içerisine güzel bir not veya bir demet çiçek koyarak sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız Surprise Maker ile paketlerinizi birkaç dakika içerisinde tamamlayıp gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz.

Paket Tam İstediğiniz Gibi

Programın ana penceresinde sol tarafta yer alan bölüm paketleriniz; sağ taraftaki bölüm ise paketlerinize yerleştireceğiniz sürpriz hediyeleriniz için tüm düzenlemeleri içeriyor. Paket ve hediyelerinizi programın verdiği gibi kullanma imkanınız bulunduğu gibi Modify Picture bölümünden isteğinize göre çevirebilir, üstlerine yazılar yazabilir veya boyutlarını değiştirebilirsiniz.

Ses de Ekleyebilirsiniz

Sürpriz paketlerde ses efektleri olmazsa olmazdır. Bunu bilen yazılım oldukça farklı ses dosyaları ile birlikte geliyor. Üstelik bu ses dosyaları tam üç farklı aşamada çalınabiliyor. Hediye paketlerinize parola koyarak başkalarının görmesini engelleyebildiğiniz yazılımda ayrıca paketlerinizi doğrudan arkadaşlarınızın e-posta adreslerine gönderme şansınız da bulunuyor.
İndirin

Surprise Maker ile yapabileceğiniz sürpriz paketlerden bir örnek görmek istiyorsanız buradan gerekli dosyayı indirebilirsiniz.

Programın bu sürümü 15 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 15 günden sonra da kullanabilmek için 19,95 dolar ödemeniz gerekiyor.


YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ