» » » » » » » » » » » » » Windows için en iyi 5 medya oynatıcısı ÜCRETSİZ!!!

VLC Media Player


VLC varolan en iyi medya playerlardan bir tanesi. Bilgisayarı kasmaz, taşınabilir ve neredeyse tüm video formatlarını oynatabilir. VLC ayrıca DVD leri de sorunsuz çalıştırabilir ve hiç bir ek kodeğe ihtiyaç duymaz.


VLC skin konusunda da oldukça zengindir. Mac, Windows ve Linux sürümleri bulunan bu ücretsiz medya oynatıcıyı denemenizi tavsiye ederim. Windows sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Media Jukebox

Media Jukebox tam manasıyla bir medya stüdyosu. Müzik arşivi yöneticisi, IPOD bağlantısı ve müzik store lara bağlanabilme özelliği mevcut.
Media Jukebox ayrıca müthiş etiketleme sistemiyle favori şarkılarınızı kendiliğinden indirebilir, telefonunuza gönderebilir.


Daha kapsamlı bir medya oynatıcıya ihtiyacınız varsa buradan indirebilirsiniz.

Songbird

Songbird en çok kişileştirilebilecek medya oynatıcılardan birisi. Mozilla tarafından yapılmış olması ve açık kaynak kodlu olması ayrıca dikkatimizi çeken özellikleri. IPOD desteği de mevcut.

Daha kişisel bir medya oynatıcı tercih edecekseniz Songbird deneyebilirsiniz.

Winamp

Winamp her bilgisayarın bir köşesinde kesinlikle bulunan bir programken zamanla popülerliğini yitirdiğini söyleyebiliriz. Şu anda sadece müzik değil medya oynatıcısı halini alan Winamp'ın ; çok çeşitli arayüzleri, internet radyosu desteği, bir çok medya türünü oynatabiliyor olması, çok fazla dilde olması ve yine IPOD modasına uymuş olması ana özellikleri. Winamp, diğerlerinden farklı olarak ücretsiz sürümüne ek olarak PRO sürümü de bulunmakta.


KMPlayer

KMPlayer da en çok kullanılan ücretsiz medya oynatıcıları arasında yerini almış. Farklı formatlar, diller, arayüzleri ve altyazı desteği ile diğerlerine iyi alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ