» » » » » » » » Hit oyunları bedava oynayın

Faydalı Şeyler'den size özel 150 oyunu bedava oynamanın en kolay yolu...

Gametap ücretli bir çevrimiçi oyun platformu ve 1000'den fazla oyunu oyunseverlere sunuyor. İşin güzel olan tarafı ise bu oyunlardan tam 150 tanesi ücretsiz, reklamlar tarafından finanse edilerek kullanıma sunuluyor. Bu ücretsiz oyunları oynamak için sadece Gametap Player'a ve bir GameTap hesabına ihtiyacınız var. Bu hesabı kurulum sırasında hemen oluşturabilirsiniz.

Sunulan oyunlar ise hiç de küçümsenecek cinsten değil: Sacred, Command, Fallout, Tomb Raider: Legend, Colin McRae Rally 2005, Myst, Hitman ve daha birçok popüler oyun. Güncel oyunların aksine Gametap'de oyun oynamak için üst seviye bir PC'ye ihtiyacınız yok.

150 tam sürüm oyunun büyük çoğunluğu son 25 senenin oyun klasiklerinden oluşuyor. Defender, 1941 ve Ghost'n'Goblins gibi Arcade oyunların yanında Sega, Codemasters gibi üreticilerin konsol klasikleri de sunuluyor.

Gamatap aynen bir müzik kutusu gibi çalışıyor. Konsoldan istediğiniz oyunu seçiyorsunuz ve indirip oyuna başlıyorsunuz. Bu süreç zarfından oyunun tamamı bilgisayarınıza indiriliyor. 2 GB gibi büyüklüklerde (Tomb Raider) bu süreç bayağı bir uzun sürebilir. Bu süre zarfında diğer oyunlarla meşgul olabilirsiniz, zira Gametap yeni oyunu arka planda indirmeye devam ediyor. Eski oyunların boyutu 1-50 MB arası olduğu için her kullanıcı rahatlıkla indirebilir.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ