Bilgisayarınızda bulunan müzik dosyalarınızı belirli kategoriler altında toplayarak onları tek bir yerden kontrol etmek istiyorsanız birde Melomania’yı incelemelisiniz.
Bilgisayarınızda bir müzik kütüphanesi yaratmak istiyorsanız Melomania ile tam donanımlı bir kütüphane kurabilmeniz mümkün. Eklediğiniz albümleri sanatçı ve tür kategorilerine göre ayırabildiğiniz bu yazılım sayesinde her bir dosyanız için internetten bilgiler indirebilir ve bunları kütüphaneniz içerisine yerleştirebilirsiniz.
Albümleri derecelendirebilmeniz, dosya etiketlerini isteğinize göre değiştirip arama sonuçlarına uygun hale getirebilmeniz, iPod ve USB bellek desteği, internetten albüm kapaklarını indirerek yazılıma dahil edebilmeniz, hangi tarz müzik dosyalarının ne kadar yer kapladığını istatistikler aracılığı ile görebilmeniz, filtreleme ve gelişmiş arama seçenekleri Melomania’nın sahip olduğu diğer üstün özellikler arasında yer alıyor.
Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için 49,95 dolar ödemeniz gerekiyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ