Sıkça kullanılan yazılım türlerinden biri olan resim görüntüleme programlarına alternatif olarak kullanabileceğiniz Coly Photo Viewer’ı yakından inceleyelim.

Bilgisayarınızda bulunan tüm resimleri bir kitaplık altında toplayarak düzenlemenizi ve çeşitli işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan programlardan biri olan Coly Photo Viewer aynı zamanda çeşitli resim formatları arasında dönüştürme işlemine de olanak tanıyor. Ayrıca çoğu resim görüntüleme programında olmayan histogram grafiği ile fotoğrafınızdaki tüm renk değerlerini grafiksel olarak görebilirsiniz.

Tüm popüler resim formatlarını destekleyen yazılımda bazı fotoğraflarınızda meydana gelen kırmızı göz hatalarını yok edebilir, çeşitli görsel efektleri resimleriniz üzerinde uygulayabilir, kalite ve renk oranlarını yeniden düzenleyebilir, slayt şovlar hazırlayabilir, klavye ve fare kısayolları atayarak işlemlerinizi hızlandırabilir ve desteklenen tüm resim formatları arasında istediğiniz dönüştürme işlemini kalite kaybını minimuma indirerek yapabilirsiniz.

Programın bu sürümü bazı kısıtlamalarla sunuluyor. Eğer bu kısıtlamaları kaldırarak tam sürümü satın almak istiyorsanız 29,95 Dolar ödemeniz gerekiyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ