Masaüstünüze ufak notlar ekleyen ve sizi, sizin belirlediğiniz zaman aralıklarında uyarabilen Power Notes ile hiçbir randevunuza geç kalmayacaksınız.

Türkçe dil desteği de bulunan Power Notes, bilgisayar başında saatlerin nasıl geçtiğini bilemeyen kullanıcıların tam ihtiyacı olan hatırlatıcı bir program.


Yazılımı başlattığınızda sistem tepsinizin hemen üzerine kendi araç çubuğunu ekliyor. Eklediğiniz her notu anında masaüstünüze ufak bir kağıt olarak iliştiren Power Notes’da isterseniz notlarınıza alarm ekleyerek zamanlayıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu özellik ile bilgisayarınızı istediğiniz bir saatte otomatik olarak kapatabilirsiniz de.

Masaüstünüze iliştirilen ufak kağıtların büyüklüğünü, rengini ve biçimlerini kişiselleştirmenize olanak tanıyan yazılımda notlarınız için klavye kısayolları da ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca üretici sitesinde bulunan farklı arayüz dosyalarını indirerek de programın görselliğini değiştirebilirsiniz.

Programın bu sürümü 16 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 16. günden sonra da kullanabilmek için 21,95 dolar ödemeniz gerekiyor.


YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ