En iyi online içerik yönetim sistemlerinin önde gelenlerinden biri olan Box.net artık çok daha şık ve çok daha kullanışlı. İşte Box.net'te yapılan yenilikler.

İnternet üzerinde dosyalarınızı saklayıp ortak çalışmaları kolaylaştıran Box.net servisi, yeni tasarımıyla göz doldururken, eklenen özellikleriyle de tam puan alıyor.

Box.net artık her kullanıcı için profil sayfalarını kişiselleştirerek, üzerinde çalışılan projedeki rolünü ve iletişim bilgilerini göstermeyi mümkün kılıyor. Diğer yandan paylaşımdaki çalışma alanınızda tartışmalar yapıp, farklı dosyalara yorumlarda bulunabiliyorsunuz.

Yer imleri özelliği sayesinde paylaştığınız URL üzerine çalışma grubunuzla beyin fırtınası yapmak ve projelerinizdeki tüm değişiklikleri tek sayfadan görüntülemek de yeni Box.net özellikleri arasında bulunuyor.

Yeni tasarımda daha geniş bir içerik alanı göze çarparken, ayrıca paylaşılan dosyaları da görüntülemek mümkün. Box.net'in küçük ve orta ölçekteki işletmelere odaklanması üzerine yenilenen tasarım son kullanıcılardan bakalım nasıl bir geri dönüş alacak.

1 GB dosya alanı ve 25 MB'lık maksimum dosya boyutu sunan Lite sürümü ücretsiz olarak kullanılabilen Box.net, ayrıca Individual, Business ve Enterprise gibi ücretli planlar da sunuyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ