» » » » » İnternette çevrimdışı dolaşın

İnternet sitelerini çevrimdışı olduğunuzda gezebildiğiniz ve bu sitelerdeki dökümanları değişik formatlarda da kaydedebildiğiniz CyberArticle, kotalı kullanıcılar için oldukça kullanışlı ve pratik.

Daha önceden girmiş olduğunuz internet sitelerini belleğine otomatik olarak alabilen ve bir dahaki girişlerinizde aynı siteleri çevrimdışı ziyaret etmenizi sağlayan CyberArticle ile sınırlı bir internet kullanıcısıysanız boş yere kotanızı doldurmak zorunda kalmayacaksınız.

Eğer bir Firefox kullanıcıysanız eklenti olarak kurabileceğiniz CyberArticle ile aynı zamanda internet sitelerindeki videoları, resimleri veya yazıları çeşitli formatlarda bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Metinleri e-kitap formatında bile bilgisayara aktarma imkanı sunan yazılım, çevrimdışı kaydettiğiniz internet sitelerini eğer bir ağa bağlıysanız burada bulunan diğer bilgisayarlarda da görüntüleyebiliyor.

Programın kişisel kullanım için hazırlanmış sürümü olan CyberArticle Personal ücretsiz olarak bulunuyor. Ancak herhangi bir ağda kullanmak istiyorsanız CyberArticle Professionel'i 39 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ