Ekranda her yaptığınız işlemi video olarak kaydetme yazılımlarına, ek olarak düşünebileceğiniz ve oldukça kolay bir kullanıma sahip Screen2Swf’ye birde yakından bakın.

Çok kullanışlı bir arayüze ve işlem yapma yeteneğine sahip olan Screen2Swf, ekranda yaptıklarınızı kayıt edip başkalarına gösterebilmek için kullanabileceğiniz küçük boyutlu ve kolay kullanımlı bir yazılım. Program üç basit adımdan meydana geliyor. İlk adım olan Record bölümü kayıtlarınızı yaptığınız bölüm. Record bölümünde Start Recording butonuna basmadan önce dikkat etmeniz gereken şey sağ panelde bulunan değerleri doğru olarak ayarlamış olmanız.

İkinci bölüm olan Edit ise kullanıcılara kayıt ettikleri görüntüleri düzenleme ve yeniden oluşturma şansı tanıyor. Son bölüm olan Save kısmı ise adından da anlaşılacağı üzere çalışmanızı kaydedebileceğiniz bir yer. Burada bilgisayarınıza kayıt edilecek konumu ve videonuzun çıkış formatını belirliyorsunuz. Screen2Swf; EXE, SWF ve AVI biçimlerinde/formatlarında çalışmanızı kaydedebiliyor.

Program ilk olarak 60 günlük deneme sürümü olarak kullanıcılara sunuluyor. Eğer yazılımın tam sürümünü satın almak ve bu kısıtlamayı kaldırmak isterseniz 49 Dolar gibi bir bedel ödemeniz gerekmektedir.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ