» » » » » » » » » Online oyunlarda yeni bir yıldız WARRIOR EPIC

Online oyun tutkunlarına yepyeni bir alternatif; hemde Türkçe desteği ile birlikte.

Dünyanın en büyük online oyun yayıncılarından olan True Games'den oyun tutkunlarını kendisine hayran bırakacak yepyeni bir isim geliyor: "WARRIOR EPIC"

Haftada sadece birkaç saat online kalarak bile oyunun güncel bir kullanıcısı olmayı başarabileceğiniz yepyeni bir formatta hazırlanan Warrior Epic size farklı bir MMO (massively multiplayer online) keyfi sunacak.

Oyuna özgü olan "Ruh Sistemi" gibi yenilikler de çok konuşulacak. Yapımcı ruh sistemini şöyle açıklıyor: "Ruh Sistemi", WARRIOR EPIC oyunununda bir savaşçının ölmesi durumunda yeni stratejileri ve oyunda yeni kavramları başlatan benzersiz bir özelliktir. Bir macera sırasında ölmesi durumunda savaşçı, ruh biçimine döner ve oyuncu salonunun mabedinde yaşamaya başlar. Sürekli savaş yılları, ölüm ve harici bölgeler arasındaki hattı bulandırır. Bu değişiklik, ruhların daha sonraki savaşlarda oyuncunun yaşayan savaşçılarının düşmanların üzerine yıkıcı saldırılar yapmasına veya oyuncunun donanımına özel güçlere sahip elemanla bağlanmalarına imkan verir. Savaşçının sınıfı ve seviyesi ruhların yeteneklerini etkiler. Bu ruhlar aynı zamanda canlı biçime de dönüştürülebilir.

20 Mart'tan itibaren http://www.warriorepic.com/home/'dan Beta versiyonuyla oynanabilecek olan WARRIOR EPIC Türkçe dil seçeneğine de sahip olacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ