» » » » » » » » » Resimlerinize Pop Art efekti uygulayın

Pop sanatı adı verilen ve resimlerinize değişik bir görünüm kazandıran Pop Art efektini uygulayabileceğiniz bir yazılım olan Pop Art Studio’ya yakından bakın.

1960’larda ilk kez ortaya çıkan ve günümüze kadar ulaşan bir sanat olan Pop Art’ı resimleriniz üzerinde uygulayabilmek için tasarlanmış bir program olan Pop Art Studio ile profesyonel bir kullanıcı olmanıza gerek kalmadan ufak birkaç ayar ile kendi Pop Art resimlerinizi oluşturabilirsiniz. Bir grafik görüntüleyicisi program ile aynı işlemleri yapabildiğiniz Pop Art Studio’da oldukça fazla efekt kullanıcılara sunuluyor.

Yazılarınıza bile bu efekti verebileceğiniz programda ayrıca hareketli resimlerinize ve animasyonlarınıza da Pop Art efektini verebiliyorsunuz. Katman desteği sunan, filigran eklemenize olanak tanıyan ve slayt gösterileri hazırlayabileceğiniz bu yazılım ile yapılmış Pop Art örnekleri buradan görebilirsiniz.
Programın bu sürümü bazı kısıtlamalarla kullanıcılara sunuluyor. Yazılımın tam sürümünü satın alarak kısıtlamaları kaldırmak isterseniz 59 Dolar ödemeniz gerekiyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ