Ekran koruyucular PC'lerde olduğu gibi, mobil cihazların da sevilen görsel öğelerinden. Gelin sizde Symbian cihazınızda da bu şöleni görüntüleyin.

Symbian'ın üçüncü şahıs uygulamalar konusundaki ezici üstünlüğü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yadsınamaz bir gerçek. Ekran koruyucu uygulamalarında da farklı alternatiflerin olduğu Symbian uygulamaları içersinde incelediğimiz Slide Screen Saver son derece başarılı. Slide Screen Saver ile cihazınızda E:/images ve C:/images klasörlerinde yer alan resimleri slayt haline getirerek ekran koruyucu yapabiliyorsunuz.

Resimlerin tümünü seçebileceğiniz gibi dilediğiniz resimleri, arayüzü ile kolaylıkla seçebiliyorsunuz. Ayrıca resimlerin sıralamasını ayarlayabilmeniz için de bir seçenek atanmış. Resimlerin geçiş hızını, değişim etkilemelerini, resimlerin artalan rengini ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca ekran konumunu dik, yatık ya da resme göre otomatik belirlenecek şekilde belirleyebiliyorsunuz. Uygulamayı temalar menüsü altından güç tasarrufu moduna girerek ve buradan Slide Screensaver'ı seçerek ekran koruyucu olarak atayabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ