» » » » » » » » » » » » Efsane dönüyor, PES 2010

Merakla beklenen Pro Evolution Soccer'ın yeni sürümünde acaba neler olacak?

Görünen o ki her yıl olduğu gibi bu yıl da sanal ortamdaki futbola PES ile doyacağız. Pro Evolution Soccer serisindeki en geniş kapsamlı yenilikleri içereceği belirtilen PES 2010, forum mesajlarından basın yorumlarına kadar her alandaki istekleri analiz edip bu doğrultuda geliştirmeler içerecek.

  1. Koşuyollarını kapatan yeni alan savunması, oynanışı daha gerçekçi hale getirerek, yeni hücum yolları arayışına girmemize neden olacak.
  2. Daha esnek ve yetenekli kalecilerin yanı sıra, hakemleri de "elden geçiren" geliştirme ekibi PES Productions, daha dengeli kararların sözünü veriyor.
  3. Büyük görsel değişiklikler gösterecek olan PES 2010'da futbolcular her zamankinden daha gerçekçi; aydınlatma sistemi daha dinamik ve yüz ifadeleri daha ayrıntılı olacak.
  4. Top sürme, şut çekme ve diğer animasyonlar çok daha kesintisiz şekilde birbirinin ardından kayarken, her pas için kendine özgü bir tempo gözlenecek.
  5. Ana Lig öğelerinin de geliştirilip zenginleştirildiği yeni oyunda, yapay zekanın geliştirilmesi ve daha sofistike hale getirilmesi için yapım ekibi ellerinden geleni ardına koymayacak. Taraftarların daha çeşitli tepkiler vereceği PES 2010'da tezahürat ve sevinç gösterilerine de hazırlıklı olun.
  6. Online kısmı da özenle yenilenen PES 2010'da, lisanslı takımlar için transfer ve içerik güncellemeleri yapılacaklar listesinde yer alıyor.

Pro Evolution Soccer 2010'un sonbahar aylarında PC, PS2, PS3, Xbox 360, PSP ve cep telefonları için piyasaya çıkması bekleniyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ