Bilgisayarınıza kurulum gerektirmeyen web tabanlı oyunların ne kadar yol aldığını görmek için Scarygirl'ü mutlaka denemelisiniz.

Seneler önce sadece en basit eylemleri gerçekleştirebildiğimiz web tabanlı oyunlar, Flash teknolojisinin gelişmesi ve internet hızının artmasıyla birlikte masaüstü sürümleriyle yarışacak kadar gelişti. Bunun en son örneği de Scarygirl. Nathan Jurevicius'un aynı adlı çizgi romanından uyarlanan oyun, hiçbir kurulum gerektirmeksizin, internet üzerinden oynanabiliyor.

Göz okşayan grafiklere, kolay alışılan kontrollere ve hoş tasarımlı bölümlere sahip olan oyunda, gizemli rüyalarının anlamını çözmeye çalışan Scarygirl'ü kontrol ediyorsunuz. Cıvıl cıvıl mekanlarda geçen oyuna kayıt yaptırarak, oynadığınız bölümleri saklamanız da mümkün.

Hatta bunu yapmanızda fayda var, zira oyunun bölümleri tadımlık değil, başına oturduğunuzda kalkmak istemeyeceğiniz kadar geniş. Çizgi roman diyarında keyifli bir maceraya çıkıp, türlü türlü bulmacaları çözmeye hemen başlamak için buraya tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ