» » » » » » » » İnternet hesaplarınızı tek yerde toplayın

kolay internetİnternet üzerinde kullandığınız pek çok hesabınız var ve hepsiyle ayrı ayrı uğraşmak artık size çok zor geliyor.

Pek çok internet kullanıcısı gibi sizde, Facebook, YouTube, Twitter, Yahoo, Digg gibi farklı hizmetleri kullanıyorsunuz ve her birinde de farklı kişisel bilgileriniz yer alıyor. Fakat internet her geçen gün, birbirinden daha ilginç yeni siteler ve hizmetler ile giderek genişlediği için bu işin ucunu kaçırmanız çok kolay. Neyse ki yeni bir hizmet olan Chi.mp sizin için tüm bu farklı sitelerdeki sanal varlıklarınızı tek bir sayfada toplamayı teklif ediyor.

Chi.mp tüm bu farklı sitelerde size ait olan sayfaları bir araya toplayabileceğiniz, tüm iletişim bilgilerinizi tek bir yerden paylaşabileceğiniz ve sizinle ilgili internette yer alan farklı bilgileri bir araya getirebileceğiniz oldukça kullanışlı bir servis. İşin en güzel yanı sayfanızda tüm kişisel bilgileri bir arada bulundursanız bile, kimin hangilerini göreceğini yine siz belirliyorsunuz. Chi.mp'nin sunduğu Twitter benzeri bir hizmet ile kısa notlarınızı da yine Chi.mp sayfasınızda paylaşabilirsiniz.

Chi.mp hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak ve kendi sayfanızı oluşturmak için tıklayın.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ