Nero'nun yeni sürümü hazır ama fiyatı cep yakıyor.

Dünyaca ünlü CD/DVD yazma programı Nero'nun dokuzuncu sürümü geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Ancak kayıt ücreti olarak 70 Euro (indirecek olanlar için 60 Euro) istiyorlar! Ancak bir CD/DVD yazma programı için beş kuruş ödemek istemiyorsanız Faydalı Şeyler tarafından hazırlanan bu özel dosyaya mutlaka göz atın!

İster veri DVD'si, isterseniz film DVD'si hazırlayın, isterseniz müzik CD'si oluşturun. Bunların hepsini ücretsiz olarak yapabilen bedava programlar var.Hazırladığımız bu özel dosyada Nero'nun tüm fonksiyonlarına alternatif uygulamaları bulacaksınız...

BurnAware

BurnAware verilerinizi Blu-ray medyalara yazabilen muhteşem bir hepsi-bir-arada çözüm.

Ücretsiz medya yazım programı verilerinizi CD, DVD ve Blu-ray disklere yazmak için gerekli tüm özellikleri sunuyor. Ayrıca program müzik CD'leri, video DVD'leri ve disk imajları da hazırlayabiliyor. Sade tasarımı sayesinde fazla tıklamalara ihtiyaç duymadan hedefinize ulaşabiliyorsunuz. Program sadece medya yazım üzerine odaklandığı için Nero'da olduğu gibi fonksiyonlar hengâmesine boğulmuyorsunuz.

İndirmek için tıklayınız...

Infra Recorder

Açık kaynak kodlu "Infra Recorder" ile CD ve DVD'leri rahatlıkla kopyalayabilir ve bu medyalara yazabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız...

DeepBurner Portable Edition

Dışarıda medya yazımı yapmak için birebir. Yazılım doğrudan USB bellek veya Flash bellek kartlarından başlatılabiliyor. Yabancı bir ortama gittiğinizde medya yazımı için program kurmakla uğraşmamak için mükemmel bir özüm. Aynı zamanda program normal DeepBurner ile aynı fonksiyon yelpazesini sunuyor.

İndirmek için tıklayınız...

CDBurnerXP

"CDBurnerXP" müzik ve veri CD/DVD'leri oluşturabiliyor ve aynı zamanda Blu-ray ve HD-DVD'ler ile baş edebiliyor. Program tüm önemli ses formatlarını destekliyor. CD projeleri ISO imajı olarak kaydedilip daha sonra boş medyalara yazılabiliyor.

İndirmek için tıklayınız...

DeepBurner

Ücretsiz "DeepBurner", Nero gibi ticari yazılımlara gerçek bir alternatif. Tabi sadece fiyatı tercih sebebi değil. 3 MB büyüklüğündeki DeepBurner sabit disk üzerinde son derece hızlı çalışıyor. Ücretsiz yazılım veri CD'leri / DVD'leri ile baş edebiliyor ve müzik / fotoğraf CD'leri hazırlayabiliyor. Program Burn-Proof'u destekliyor ve böylece sizi harap olmuş medyalardan koruyor.

İndirmek için tıklayınız...

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ