» » » » » » » KPSS sizin için çocuk oyuncağı

kpss,kpss sinaviYumurtaman, flash tabanlı bir oyun olarak, kullanıcılara kitaplara gömülmeden, test yaprakları arasında kaybolmadan, eğlendirici bir şekilde KPSS'ye hazırlanma imkanı sunuyor.

Ülkemizde bir çok kişinin vaktini gerek iş, gerekse de eğlence ve zaman geçirmek için bilgisayar başında geçirdiği, sınavların ise genç insanların hayatlarında dönüm noktası olduğu yadsınamaz bir gerçek. Sınavlara hazırlık aşamasının stresi ve sıkıcılığına, günümüzün ileri teknolojisi bile henüz bir çare bulabilmiş değil. Aycd firması bu soruna bir çözüm üretebilmek için ve başkalarına da esin kaynağı olmak adına geliştirdikleri Yumurtaman adlı oyun ile küçük ama önemli bir adım attı. Firmanın geliştirdiği Yumurtaman oyunu ile artık KPSS'ye eğlenerek hazırlanmak mümkün.

Karakter olarak Yumurtaman'ı kontrol ettiğimiz oyunda, amacımız hem bize sorulan sorulara doğru cevaplar verip Yumurtaman'ın maceralarına devam etmesini sağlamak, hem de Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarından gelen soruları çözüp, test yeteneğimizi geliştirmek. Toplam üç yanlış cevap verdiğimizde biten oyunda, soru sıraları yapımı her açtığınızda sabit kalıyor. Oyuna ulaşmak için http://www.yumurtaman.com/ adresine tıklamanız yeterli.

Kaynak:shiftdelete

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ