ViGlance,windows 7ViGlance ücretsiz yazılımı ile Vista ve XP'nizin görev çubuğunu Windows 7'nin süper barına dönüştürebilirsiniz.

Lee-Soft yazılım firmasının ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu ViGlance, Vista veya XP'nizde Windows 7 süper barının zevkini doyasıya yaşamanıza olanak veriyor.

ViGlance'ın sunduğu görev çubuğu esasında "Hızlı başlat" menüsü ile klasik görev çubuğunun birleştirilmiş hali. Ancak açılan yazılımlar eskiden olduğu gibi isim ve simgeleriyle değil, yanlızca simgeleriyle gösteriliyor.

Mouse'nuz ile süper bar üzerindeki herhangibir simgenin üzerine geldiğinizde ise bu yazılımla ilgili bilgiler ve en sık kullandığınız işlemler sıralanıyor. Burada hızlı bir şekilde istediğiniz işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

ViGlance, görev çubuğunun dışında Windows XP'nin bence oldukça çirkin "Başlat" düğmesini de değiştiriyor ve onun yerine çok şık ve güzel Windows 7 küresini getiriyor. Üstelik tüm bunları yaparken sistem dosyalarınıza da hiçbir zarar vermiyor. Yanlızca bildirim alanında simgesi görünen araç, istendiğinde bu simge yardımıyla kapatılabiliyor

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ