» » » » » » » » Dunyanın en hafif Laptop'ı

sony vaio xSony'nin yeni VAIO X Serisi, sadece 780gr'lık ağırlığı ve de 13.9mm'lik inceliği ile mobil yaşamınızın vazgeçilmez bir ortağı haline gelecek.

Yeni VAIO X , şık yapısı ve üstün teknolojisiyle kullanıcıların tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. VAIO'nun özellikle iş dünyasının stil sahibi üyelerine yönelik geliştirdiği yeni X serisi, göz alıcı tasarımı, performansı, dayanıklılığı, 13.9 mm'lik inanılmaz inceliği (185 x 13.9 x 278 mm ) ve en önemlisi hafifliği ile çalışma hayatının zor koşullarını kolaylaştırıyor.

Karbon fiber alaşımı sayesinde oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan VAIO X, alüminyum kaplamalı klavyesiyle de hem rahat bir kullanım sağlıyor hem de şıklığıyla göz dolduruyor.

LED arka aydınlatma teknolojisine sahip, dayanıklı 11.1inç'lik geniş X-black LCD ekranı; yüksek kontrast oranını üstün renk kalitesi ile birleştirerek, tüm belgeleri, internet içeriğini, videoları ve diğer tüm görüntüleri çok daha detaylı ve net izleme imkanı sunuyor.
sony vaio x

Yeni VAIO X, iş seyahatlerinin vazgeçilmezi yapacak bir diğer önemli özelliği ise uzun pil ömrü. Az enerji tüketen işlemcisi ve LCD ekranı sayesinde, modelin pilini sadece bir kez şarj etmek verimli bir iş günü için yeterli oluyor (yaklaşık olarak 8 saat). Ayrıca opsiyonel aksesuar olarak sunulan uzun ömürlü pili sayesinde, pil ömrünü 16 saate kadar uzatılabiliyor.

İki adet USB girişi, Ethernet ve VGA çıkışları, 802.11 b/g/Draft n ve Bluetooth bağlantısı bulunuyor. Ayrıca mikrofon girişi, MS ve SD slotları ve dahili MOTION EYE kamera sayesinde iş hayatının gerektirdiği her türlü paylaşıma olanak sunuluyor.

Intel Atom Z540 (1.86 GHz) işlemciye ve 2 GByte sistem belleğine sahip olan VAIO X, orijinal Windows 7 Professional İşletim Sistemi ve enerjiyi verimli tüketen 128GB SSD Flash Drive ile tüm dosyalara hızlı ve güvenilir bir biçimde erişim sağlıyor.

VAIO X Serisinin Sony Eurasia tarafından tavsiye edilen taksitli son kullanıcı fiyatı 3.199 TL + KDV.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ