» » » » » HP'nin yeni Photosmart fotoğraf yazıcısı

HP logoEylül'de çıkan yeni HP Photosmart TouchSmart yazıcı ailesinin yeni üyesi olan HP Photosmart A646 Compact satışa sunuldu. Bu yeni ürün, tek dokunuşla, bilgisayar kullanmaya gerek olmadan fotoğraf baskısı yapabiliyor.

HP Photosmart A646 Compact yazıcı, geniş TouchSmart ekranını HP TouchSmart yönetim paneli üzerindeki basit kullanımlı menüsüyle birleştirerek, bir bilgisayara bağlanmayı gerektirmeden fotoğraf görüntüleme, düzenleme, oluşturma ve özelleştirme işlemlerini kolaylaştırıyor. Çektiği resimleri anında yazdırmak isteyen fotoğrafçılar ve baskı için kısıtlı vakti olanlar için uygun olan bu taşınabilir cihaz, aynı zamanda Bluetooth destekleyen cep telefonlarına baskı olanağı sağlayarak, kullanıcıların her yerde fotoğraflarını yazdırabilmelerini ve paylaşabilmelerini sağlıyor.

HP Photosmart TouchSmartMinik fotoğraf stüdyosu

Kullanıcılar HP TouchSmart yönetim panelini kullanarak, sanal klavye ya da dijital kalem aracılığıyla fotoğraflarına kolaylıkla başlık atayabilir, evde ya da yolda slayt gösterileri yapabilirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz 300'ün üzerinde yaratıcı unsurla –çerçeve, klip-art, albüm sayfaları ve fotoğraf başlıkları dahil - HP Photosmart A646 Compact Yazıcı fotoğraf özelleştirme ve evde baskı işlemlerini kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Kullanıcılar, resimlerini kenar boşluklu ya da kenar boşluksuz olmak üzere 13 x18 cm boyutuna kadar her boyutta basabiliyorlar. Ayrıca, HP Tasarım Galerisinin 'kırmızı göz giderme', 'inceltme' özelliği, hata giderme ve sepya tonları dahil 30 adet düzenleme ve geliştirme seçeneği, kullanıcıların fotoğraflarında arkadaşlarının ve ailelerinin en iyi şekilde görünmelerini sağlayacak düzenlemeleri mümkün kılar.

HP Photosmart A646 Compact Yazıcı, fotoğrafların doğrudan Bluetooth-destekli cep telefonlarından yazdırılmasını sağlar. Ayrıca müşteriler, kendilerine en uygun baskı seçeneğini belirleyebilirler. Bir hafıza kartından, PictBridge destekli fotoğraf makinelerinden veya USB belleklerden de doğrudan baskı işlemi yapabilirler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ