» » » » » » » Kişisel asistanınız B7320 Omnia Pro

Samsung'un yeni modeli B7320 Omnia, yalnızca Turkcell İletişim Merkezleri'nde ve anlaşmalı zincir mağazalarda satışta.

Omnia serisinin yeni üyesi olan Samsung B7320 Omnia Pro, Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi ile gelişmiş iş dünyası, internet ve multimedya deneyimi isteyen kullanıcılara yönelik geliştirildi.

Güçlü iş uygulamaları ve multimedya özelliklerine sahip Samsung B7320 Omnia Pro, aynı zamanda birden fazla hesap için push e-mail desteği ve ergonomik QWERTY tuş takımı ile her an yanınızda olacak bir e-mail ve mesaj merkezi görevi görüyor. Kompakt ve çekici tasarımı ile dikkat çeken bu telefon, dokümanlara erişim için Microsoft Office Suite kullanıyor. HSDPA ve Wi-Fi bağlantısı sayesinde İnternete hızlı ve kolay bir erişim sağlayan Samsung, Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ uygulamaları ile birlikte MSN gibi anlık mesaj uygulamalarını da destekliyor.

2.4 inç TFT ekran, Bluetooth, çoklu codec destekli video deneyimi, A-GPS, 3 megapiksel kamera ve, RDS özellikli FM Radyo gibi özellikler üzerinde barındıran Samsung B7320 Omnia Pro 118 x 59.8 x 12.6 mm büyüklüğüne ve 103 gram ağırlığında.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ