» » » » » » » » » Mobil internet bağlantınızı ikiye katlayın

Joiku BoostEğer Mobil internetinizin hızından şikayetçiyseniz bahsedeceğimiz uygulama ile hızınızı maksimum seviyeye getirmeniz mümkün.

Daha önce duyurduğumuz Joiku Spot isimli yazılım ile mobil interneti diğer Wi-Fi alıcısına sahip bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ile paylaşabilmeniz mümkün hale geliyordu. Joiku geliştiricileri benzer niteliklerde ancak alanında ilk olma sıfatını taşıyan sıra dışı bir uygulama duyurdu.

Joiku Boost adı verilen bu yazılım, Joiku Spot uygulamasında olduğu gibi internet bağlantınızı paylaşmanızı sağlıyor. Joiku Spot'tan farkı ise bağlantıları köprüleyebilmesi. Aynı kapsama alanında bulunan ve Joiku Boost yazılımı ile mobil interneti paylaştıran cihazların, bağlantılarını tek bir erişim noktası altında birleştirerek, hız katsayını arttırıyor. Bu da cihaz sayısı ile orantılı olarak, "daha fazla mobil internet performansı" anlamını taşıyor.

Yerine göre son derece faydalı bir yazılım olarak dikkat çeken Joiku Boost, tüm Symbian S60 3. Sürüm ve 5. Sürüm akıllı telefonlar ile çalışabiliyor.

Denemek isterseniz programı burada yer alan bağlantıdan indirebilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ