Akıllı bir telefona sahip değilsiniz ancak sizde maillerinizi telefonunuzda görüntülemek istiyorsunuz. O halde mutlaka Java tabanlı bu uygulamaya göz atmalısınız.

Akıllı telefonların belki de en sevilen ve en çok kullanılan özelliklerinden birisi de mail kutunuza her yerden ulaşabilmenizdir. Özellikle Blackberry'ler tabiri caizse bu iş için yaratılmıştır.

Posta kutunuza her yerden kolayca erişebilmek için, işlevsel bir akıllı telefona sahip değilseniz bile Mobiquus isimli Java uygulama size bu özelliği sağlamayı amaçlıyor.

Bir push-mail istemcisi olan uygulama, telefonunuzdan kolayca maillerinize hükmedebilmenizi sağlıyor. Oldukça güçlü ve fonksiyonel özelliklere sahip olan program, mailden yazı kopyalama veya yapıştırma, otomatik mesajlar tanımlamayabilme ve tek tuşla kolayca ekleme gibi niteliklere de sahip. Bunun yanı sıra iletilerde gelen resim, video, pdf, zip, rar, Word, Powerpoint gibi dosyaların, yazılım içerisinde görüntülenebilmesi de oldukça kolay.

Bir önceki versiyona göre gözle görülür biz hızlanmaya da kavuşan uygulama, otomatik kayıt ve kişiselleştirilebilir klasör seçeneğine de sahip olmuş durumda.

Programı indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ