Sony Ericsson CybershotSony Ericsson Cybershot telefon C903 Türkiye'de satışa çıktı. Sony Ericsson Cybershot telefon C903 hatırlanacak fotoğraflar çekmek için yaratıldı. Model, koruyucu lens kapağını açtığınız an fotoğraf çekmeye hazır hale geliyor. Kapak üzerinde bulunan özel kamera ayarları fotoğrafınızı net ve gerçek renkleriyle çekmenize olanak tanıyor.

Sony Ericsson Cyber-shot telefon C903 ile çektiğiniz fotoğrafta yüzün nerede olduğunun hiç bir önemi yok. İster solda, ister sağda veya ortada olsun, kamera otomatik olarak yüzü algılayarak üzerine odaklanıyor. Üstelik Smile Shutter özelliğiyle çektiğiniz kişinin gülümsemesini de yakalıyor.

Sony Ericsson Cyber-shot telefon C903 ile birlikte gelen aGPS sayesinde hiç bir zaman nerede olduğunuzu veya fotoğrafınızı nerede çektiğinizi unutmayın. Bu fonksiyonu fotoğraflarınızın lokasyon bilgisini etiketlemek ya da gitmek istediğiniz yere yolunuzu kolayca bulmak için kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı 2.4" ekranda görüntüleyip "blog"layabilir veya TV-çıkışı fonksiyonunu kullanarak televizyonunuzda izleyebilirsiniz.

Sony Ericsson Cyber-shot telefon C903, yaklaşık 346 Euro son kullanıcı fiyatıyla alıcı buluyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ