» » » » » » Uzayı cebinizde taşıyın

iphone uygulamalarıNASA'nın yeni iPhone uygulaması ile birlikte tüm uzayı cebimizde taşıyabilme imkanına sahip olacağız. Bakın uygulamada başka neler var...

Amerika Uzay ve Havacılık Dairesi, yani kısaca NASA, cebimize giriyor. iPhone için ücretsiz bir uygulama hazırlayan NASA'nın amacı, uzaya meraklı iPhone kullanıcılarının meraklarını gidermek ve ilgilerini çekmek. Uygulama, günlük olarak ilgi çekici resimleri, videoları veya makaleleri kullanıcıya sunuyor. Ayrıca tüm mekik ve uydu kalkışlarını saat, tarih ve konum olarak gösteriyor. Böylece herhangi bir mekik kalkışını izleme olanağınız varsa, kaçırmadan izleyebilirsiniz.

Uygulama, uzayla ilgilenen herhangi birinin, baştan sona ilgisini çekecek materyallerle donatılmış. Ayrıca NASA ve Astronomi toplulukları tarafından seçilen "Günün Fotoğrafı" da cebinize geliyor. NASA'da neler olup bitiyor, daha da önemlisi uzayda neler olup bitiyor öğrenmek isteyenler için, denemelerini tavsiye ettiğimiz bir uygulama. Diğer bir yandan Uluslararası Uzay İstasyonu ISS'ye gönderilen mekiklerin kalkışını canlı izlemenin, ayrı bir keyif olduğunu söylememiz gerekir.

Uygulama sayfasına gitmek için tıkla

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ