Mobil cihazlarda yer alan rehber belleği en önemli verilerdendir. Kaybolması hayatınızın bir süreliğine aksamasına sebep olabilir. Böylesine önemli verileri yedeklemeyi sürekli ihmal ediyorsanız ve rehberinizin kaybolacağı endişesini taşıyorsanız, yazımızda yer alan ve türünün en başarılı mobil uygulamalarından bir tanesi olan programı denemenizde fayda var.


Contacts BackEXT, adından da anlaşılacağı üzere sadece akıllı telefonlardaki kişi bilgilerini yedeklemeyi amaçlıyor. Oldukça basit ve kullanımı kolay bir arayüzde tasarlanan yazılım ile yedek alabilir yahut önceden alınmış yedeği geri yükleyebilirsiniz. Görevini başarıyla yerine getiren yazılımın hiç şüphesiz en güzel yanı, zaman ayarlı yedekleme yapabiliyor olması.

Automation adımından ulaşılabilen zaman ayarlı yedekleme özelliği aktif edildiği takdirde uygulama, haftalık ya da günlük olarak belirlediğiniz saatte, rehberinizin o anki yedeğini oluşturarak, düzenli bir şekilde arşivliyor. Bu sayede istediğiniz tarihteki yedeğe her zaman ulaşabiliyorsunuz. Çok kapsamlı bir uygulama olmamasına karşın, yaptığı iş sayesinde hayat kurtarıcı olabilen mobil program, yedekleme esnasında sonlandırılmayı önlemek için sistem uygulaması olarak görünme, uygulama yöneticilerinden kendini gizleme gibi fonksiyonel niteliklere sahip.

Tüm OS9 çekirdeğini taşıyan 3. Sürüm ve 5. Sürüm akıllı telefonlar ile uyumlu çalışan bu ücretsiz yazılımı buradan hemen indirebilirsiniz.

Kaynak:shifdelete

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ