Sony a450 DSLR Yeni α450 yüksek çözünürlüklü 14,2 (yaklaşık) etkin megapiksel Exmor CMOS sensörü, yüksek detaylı, ultra düşük gürültülü fotoğraflar elde etmek için güçlü BIONZ işlemcisi ve ISO 12800'e kadar ulaşan hassasiyeti ile düşük ışıkta bile flaşsız, doğal fotoğraflar çekmeyi mümkün hale getiriyor.

α450'nin %95'lik geniş görüş alanı bulunan parlak optik vizörü, çerçevelemeyi ve kompozisyon yaratmayı keyfe dönüştürmenin yanı sıra, Manuel Odaklama Kontrolü özelliği ile net ve parlak tam çözünürlüklü görüntüleri 6,7cm (2,7") Clear Photo LCD ekranda önizleme olanağı sağlıyor.

Seçilebilir 7x/14x ekran üstü görüntü büyütme olanağı da odaklanmış portreler, natürmortlar, makro ve mimari sahneler için ideal.

Güçlü BIONZ görüntü işlemcisi maksimum 5 fps'ye kadar yüksek hızda kesintisiz çekime izin verirken, hız öncelikli mod (serinin başlangıcında ayarlanmış AF ve AE ile) maksimum 7 fps'ye kadar çıkıyor. Bu da spor aktivitelerinin ve hızlı hareket eden nesnelerin çekimi için fazlasıyla yeterli.

Yaratıcı özellikleri tek karede parlak vurgular ve koyu gölge detaylarını barındırabilen Auto HDR modu ile zenginleştirilen α450'de, farklı poz değerlerinde art arda iki kare çekimi de otomatik olarak birleştiriliyor. Tüm bu özellikler sayesinde ortaya özel yeteneğe veya herhangi bir görsel düzeltme yazılımına gerek olmadan detaylarla dolu Yüksek Dinamik Aralığı olan bir fotoğraf çıkıyor.
Sony a450 DSLR

Sony'nin DSLR serisinde bulunan SteadyShot INSIDE, 4 adıma kadar anti-titreme düzeltmesi olanağı sunuyor.

Ayrıca 30 α objektif ve iki tele dönüştürücüsü sayesinde Konica-Minolta uyumlu A-mount optiklerle de uyumlu. Sony'nin şu ana dek sunduğu DSLR kameralar içinde en çarpıcı çekim performansına sahip olan yeni α450'nin yüksek kapasiteli pili iki şarj arasında 1,050 çekime kadar olanak tanıyarak yoğun bir haftasonu gezisinde bile sorunsuzca çekim yapmayı sağlıyor.

Sony DSLR-A450 dijital SLR fotoğraf makinesi 18-55 objektifi ile beraber Şubat 2010'da 2099 TL tavsiye edilen 10 taksitli perakende fiyat ile satışa sunulacak.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ