» » » » » » Bol Renk seçenekli DSLR Makineler

Hesaplı fiyatları ve kolay kullanımı sayesinde özellikle öğrencilerin favori fotoğraf makinesi olan Pentax yeni ürünlerini tanıttı.

Pentax, yeni modeli K-x ile giriş seviyesi Dijital SLR fotoğraf makinesi serisine yeni bir ürün ekledi. CMOs sensör kullanan yeni dijital SLR fotoğraf makinesi, 12.4 megapiksel çözünürlüğe sahip. 2.7 inç'lik LCD ekran, 720p (1280x720 piksel) video çekebilen ürün (Live View) canlı ön izleme teknolojisini kullanıyor.

Pentax, K-x fotoğraf makinesini yine öğrencilerin dikkat çekecek bir dış kaplama da tasarlamış. Cihaz, pembe, metalik pembe, bej, zeytin yeşili, metalik kahve, çikolata kahve, turkuvaz yeşili, metalik gümüş renklerinde piyasaya sürüldü.

Ayrıca makinenin, DA L 18-55 mm objektif ile kit halinde satışa sunulan K-x paslanmaz çelik kasa, kompakt hafif gövde yapısı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tek elle rahatlıkla kullanılabilen ve kolay kullanım özelliklerine sahip olan K-x modeli, fotoğrafçılığa ilk adımını atacak olan kişilere göre tasarlanmış. K-x adlı ürün, Approximately 12.4 effective megapixels for true-to-life image reproduction aynı zamanda ISO 200-ISO 6400 ışık hassasiyet aralığı ve ISO 100-ISO 12.800 hassaslık özel fonksiyonuna sahip.

Pentax K-x fotoğraf makinesi ile birlikte sunulan SMC Pentax DA L 55-300mm, F4-5.8 ED Lensler, süper telefoto zum objektifin hafif tasarımıyla yüksek performans vaad ediyor.

Cihazda bulunan, PRIME II (gerçek görüntü) gelişmiş motoru sayesinde kaliteli görüntülerin yanı sıra film verilerinin de daha hızlı aktarımını yapmak mümkün. İçindeki özel yazılım ile pil tipini tanımlayıp ona göre verimli kullanarak bir şarjla 1.100 adet çekim yapma özelliğine de sahip.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ