BlackBerry App World Turkiye'de

Research In Motion (RIM) BlackBerry App World uygulama dünyasının artık Türkiye'de de kullanılabileceğini duyurdu. Bu duyuru ile birlikte BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları birçok ücretsiz mobil uygulamaya doğrudan erişebilecek.

BlackBerry kullanıcıları, www.blackberry.com/tr/appworld veya mobile.blackberry.com adreslerini ziyaret ederek, BlackBerry App World uygulama dünyasını BlackBerry akıllı telefonlarına doğrudan yükleyebiliyor. BlackBerry App World uygulama dünyasına hem Türkiye'deki mobil telefon şebekelerinden hem de Wi-Fi üzerinden güvenli bir şekilde erişilebiliyor. Sahip oldukları BlackBerry akıllı telefon modeline yönelik uygulama kataloğu kullanıcılara uygulama tarafından otomatik olarak sunuluyor.

Öne çıkan özellikleri:

Ana sayfa- BlackBerry App World, ana sayfada birçok uygulamayı içeriyor. Böylece kullanıcıların çeşitli uygulamalar içinde gezinmesini kolaylaştırıyor. Bu alanda sergilenen uygulamalar zaman zaman değişiyor, böylece kullanıcılar hayatın her alanına yönelik yeni uygulamaları kolayca keşfediyor.

En çok indirilenler- BlackBerry App World uygulamasındaki 'en çok indirilenler' alanı, en popüler uygulamaları listeliyor.

Kategoriler- BlackBerry App World uygulaması, aralarında eğlence, IM ve sosyal ağlar, haberler, hava durumu gibi ve daha fazlasını kapsayan çeşitli uygulama kategorileri içeriyor.

Arama/filtre- BlackBerry App World anahtar sözcük araması yapabilen filtreleme özelliğine sahip.

İncelemeler- BlackBerry App World uygulamaları kullanıcılar tarafından incelenebiliyor ve yıldız derecelerine göre de görüntülenebiliyor. Kullanıcılar incelemelere kolaylıkla erişebiliyor, onları takip edebiliyor, ekran görüntülerini görebiliyor ve indirmeden önce her uygulamanın açıklamasını okuyabiliyor.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ