» » » » » » İPhone'un bir sonraki sürprizi ne olacak?

iPhone'un en büyük sürpriziScreen Digest'ten bir analist yeni iPhone'un en büyük sürprizinin ne olabileceğini ve önümüzdeki birkaç yılda cep telefonu piyasasının nerelere gidebileceği konusunda tahminlerde bulundu. Akıllı telefon piyasasında Apple'ın Nokia ile rekabete gireceğini düşünen analist yeni iPhone'un en büyük sürprizinin fiyatı olabileceğini söylüyor.

Screen Digest önümüzdeki birkaç yıl için şunları söylüyor; "PC'nin ağır topları HP, Dell, Microsoft ve Intel'in de akıllı telefon piyasasına girmesiyle 2014'te 380 milyon telefonun piyasaya sürüleceğini düşünüyoruz."

" İki yıldan az bir süre içinde Android evrimini tamamladı ve çoğu telefon üreticisinin işletim sistemi haline geldi. Android en hızlı büyüyen akıllı telefon işletim sistemi."

Symbian ise telefonlarda yaygın olarak kullanılan bir işletim sistemi. Bu işletim sistemini kullanan telefonların, 2015 yılında 100 milyon barajını aşması bekleniyor.

Önümüzdeki yıllarda artacak rekabeti düşünürsek, gerçekten Apple'ın iPhone fiyatlarında biraz indirime gitmesi kimseyi şaşırtmaz.

YAZAR @lternatif

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

YORUMLAYINIZ